Pokoje

 

Našim hostům nabízíme stylové ubytování ve 2 apartmánech a 3 pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek

Apartmán č.1 - sestává z 2 samostatných pokojů, každý se 2 lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vznikne další lůžko standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

      

 
Apartmán č.2 - sestává ze dvou propojených pokojů, každý se dvěma lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vznikne další lůžko standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou deskou a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

     

Pokoj č.3 - třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí. Vybavený je TV, koupelnou s WC a sprchovým koutem.

  

Společná Kuchyň je k dispozici pro horní pokoje, je vybavena indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím, každý pokoj má k dispozici vlastní lednici.

Pokoj č.5 - třílůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím pohovkou. Vybavený je TV, koupelnou s WC a sprchovým koutem.

  

Pokoj č.6 - třílůžkový pokoj s manželskou postelí a 1 samostatnou postelý. Vybavený je TV, koupelnou s WC a sprchovým koutem. 

  


V celém objektu je možnost připojení k Wi-Fi. Každý pokoj má svou uzamykatelnou kóji na úschovu kol. Rovněž je možnost posezení na společné terase, která je zastřešená.

Upozornění. Celý objekt je nekuřácký! Pokoje jsou vybaveny citlivými detektory kouře. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Apartmány Rotunda se vyznačují skvělou polohou a to na kraji menší vesnice Jevišovka přímo na cyklistické stezce vedoucí mezi Brnem a Vídní.  

 

 

 

Ceník ubytování:


Hlavní sezóna: 40.000,- Kč   1.červen až 31. srpen ( Pondělí až Neděle )
Víkendové pobyty: 19.500,-Kč 1. září až 31. květen ( Pátek až Neděle )
Vedlejší sezóna: 6000,- Kč/noc 1. září až 31. květen ( minimální délka pobytu 3 noci )

Není zahrnuto v ceně pobytu:
Úklid objektu……………2.500,-Kč
Spotřeba energie……..…5,50,-Kč /kwh  doúčtována při odjezdu dle skutečného stavu.
Obecní poplatek…………..10,-Kč/osoba. Věk +18 let.

Rezervační záloha…10.000,- Kč    platba převodem na bankovní účet
                                          
Doplatek za pobyt je hrazen při odjezdu a v hotovosti.
Rezervační záloha je nevratná. 
Nejsme plátci DPH.

 

 

 

 

Rezervace


apartmanyrotunda@gmail.com
+420 777 139 309