Pokoje

 

Našim hostům nabízíme nadstandartní ubytování v příjemných, světlých pokojích. Celková kapacita je 20 lůžek a 3 přistýlky.

Apartmán č.1 - sestává z 2 samostatných pokojů, každý se 2 lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vzniknou další 2 lůžka standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, vařičem a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

      

 
Apartmán č.2 - sestává ze dvou propojených pokojů, každý se dvěma lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vzniknou další 2 lůžka standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, vařičem a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

     

Pokoj č.3 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky. Vybaven je TV, koupelnou s WC , sprchou a fénem. 

  

Pokoj č.4 - dvoulůžkový pokoj se samostatnými lůžky, vybavený TV, koupelnou s WC, sprchou a fénem. 

 

Pokoj č.5 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, případně oddělení na 2 samostatná lůžka, možnost přistýlky. Vybavený je TV, koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem. 

  

Pokoj č.6 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky. Vybavený je TV, koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem. 

  


V celém objektu je možnost připojení k Wi-Fi. Každý pokoj má svou uzamykatelnou kóji na úschovu kol. Rovněž je možnost posezení na společné terase.

Upozornění. Celý objekt je nekuřácký! Pokoje jsou vybaveny citlivými detektory kouře. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Penzion se vyznačuje skvělou polohou a to na kraji menší vesnice Jevišovka přímo na cyklistické stezce vedoucí mezi Brnem a Vídní.  

 

 


Ceník ubytování:

Apartmány ………………. 2.000,- Kč/ den
Pokoje ……………………… 420,-Kč/os/den
Přistýlka …………...……….. 200,-Kč/den

Při obsazenosti 2lůžkového pokoje 1 osobou + 100,- Kč
K ubytování je možné dokoupit snídaně, které se podávají formou pestrého bufetu. Cena je 80,-Kč/os/den. Děti do 6 let zdarma, do 12 let 50,-Kč. 

 

Rezervace


info@penzionrotunda.cz
+420 604 712 413