Pokoje

 

Našim hostům nabízíme stylové ubytování ve 2 apartmánech a 4 pokojích s celkovou kapacitou 23 lůžek

Apartmán č.1 - sestává z 2 samostatných pokojů, každý se 2 lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vzniknou další 2 lůžka standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, vařičem a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

      

 
Apartmán č.2 - sestává ze dvou propojených pokojů, každý se dvěma lůžky, obývací pokoj se sedací soupravou, kde po rozložení vzniknou další 2 lůžka standartních rozměrů. Dále součástí pokoje je TV, jídelní kout a kuchyňská linka. Ta je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou, vařičem a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je vybavení základním nádobím. Velká koupelna má WC a sprchový kout, vybavena je fénem. 

     

Pokoj č.3 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky. Vybaven je TV, koupelnou s WC , sprchou a fénem. 

  

Pokoj č.4 - dvoulůžkový pokoj se samostatnými lůžky, vybavený TV, koupelnou s WC, sprchou a fénem. 

 

Pokoj č.5 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, případně oddělení na 2 samostatná lůžka, možnost přistýlky. Vybavený je TV, koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem. 

  

Pokoj č.6 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a možností přistýlky. Vybavený je TV, koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem. 

  


V celém objektu je možnost připojení k Wi-Fi. Každý pokoj má svou uzamykatelnou kóji na úschovu kol. Rovněž je možnost posezení na společné terase.

Upozornění. Celý objekt je nekuřácký! Pokoje jsou vybaveny citlivými detektory kouře. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Penzion se vyznačuje skvělou polohou a to na kraji menší vesnice Jevišovka přímo na cyklistické stezce vedoucí mezi Brnem a Vídní.  

 

 

 

Ceník ubytování:

 

Apartmá č.1 a 2 ..... od 2800,- Kč/noc (2x dvoulůžko + dvoulůžkova přistýlka)

Pokoje č. 3-6 ...........od 1200,- Kč/noc (dvoulůžkové pokoje s přistýlkou)

 

 

Rezervace


penzionrotunda@gmail.com
+420 604 712 413